Gizlilik Politikası

SohbetNeSesi.Com Gizlilik Politikasi:

SohbetNeSesi.Com sitemize duyduğunuz güvenin farkındayız ve bu güveni boşa çıkarmamak için SohbetNeSesi sitesi ekibi ile devamlı çalışmalar yaparak, sizlere daha güvenli bir ortam sağlamak için yenilikler yapmaktayız.

Sitemizde geçirdiğiniz zaman boyunca sitemizde kullanmış olduğunuz bilgileri ve ürünleri ne amaçla sizlere sunduğumuzu ve sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek için ne gibi çalışmalar yaptığımızı bilmenizi istiyoruz.

Kişisel bilgilerinizin gizliliği, güvenliği ve siz istemediğiniz takdirde açıklanmayacağını sizlere önemle bildiririz.

Kullanmış olduğunuz bilgiler ile ilgilide aşağıda sizlere maddeler halinde açıklamalar sunulmuştur.

1. Kullanıcı bilgilerinizi sadece sizlere daha iyi hizmet vermek ve ürünlerimizden herkesten önce haberiniz olması için kullanırız.
2. Kişisel bilgileriniz yorumlar, sitemizdeki aktif paylaşımlar ve duyurular için alınır ve yöneticiler dahil kimse ile paylaşılmaz.
3. Sitemizde geçirdiğiniz zaman boyunca 2. yada 3. kişilerle yapmış olduğunuz görüşmeler herhangi bir kayıt altında tutulmaz ve saklanmaz.
4. Kullanıcılarımıza, gizliliklerini korumalarını sağlayacak şekilde faydalı seçenekler sunarız.
5. Sakladığımız bilgileri her zaman sorumluluk sahibi bir şekilde gizli tutarız ve koruruz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması;

Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından “SSL” sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle, bu bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Bu koruma, e-mail gibi yollarla gönderilen bilgiler için etkili değildir. Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak, üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde, şirketimiz personeli tarafından ulaşılabilmektedir. Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı SohbetNeSesi.Com sorumluluk kabul etmemektedir.

Otomatik Olarak Sağlanan Bilgiler

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve “cookies” olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, aldığınız hizmetler gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir. Bilgisayarınızın “yardım” menüsünde, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

Telif Hakları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır. “Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar” bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde SohbetNeSesi.Com tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, SohbetNeSesi.Com ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, SohbetNeSesi.Com‘a karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.