NickServ Komutları

Tüm IRC Komutları
Paylaş
 

 • NickServer Komutları
 • Nickserv : Siz kulanıcıların Rumuz(isim) şifrelemenize ve bir başkasının kulanmaması anlamına gelir. Rumuz yani Nickname İsminiz şifreli ise 30 gün süre içinde giriş yapmadığınız taktirde şifreniz silinir. 30 Gün içinde en az bir kez dahi girmeniz ve sisteme tanıtmanız gerekir.

  Aşağıdaki Sizler için hazırlamış olduğumuz komutları sohbet odasında her hangi bir pencerede uygulayabilirsiniz. Komutu / nickserv {komut ismi} Şeklinde kulanmalısınız.

  Register

  /nickserv register sifre email : Nick sifreleme komutu

  Identify

  /nickserv identify sifreniz : Nick Şifresi tanıtma Komutu

  Ghost

  /nickserv ghost nick sifreniz : Asili nicki düşürmek için Kulanılan komut

  Recover

  /nickserv recover nick sifre : Asili kalan nickinize recover Koyma Komutu

  Drop

  /nickserv drop : Nick şifresi silme komutu

  Notes:

  /nickserv notes add mesaj : Not ekleme komutu
  /nickserv notes numara : Not okuma Komutu
  /nickserv notes del numara (all) : Not Silme komutu
  /nickserv notes list : Not Listeleme komutu

  Ajoin

  /nickserv ajoin add #kanal : Nickinize Ajoin Ekleme Komutu
  /nickserv ajoin del #kanal : Nickinize Ajoin Silme Komutu
  /nickserv ajoin list : Ajoinde Olan kanallari listeleme komutu
  /nickserv set autojoin on/off ajoin : Ajoin Aktif Etme Komutu

  Set Özelikleri

  /nickserv set password yenisifre : Nick sifresinin degistirilmesi komutu

  /nickserv set email mail adresiniz : E-mail adresi degistirme komutu

  /nickserv set icqnumber #numaraniz : Icq numarasi ekleme komutu

  /nickserv set private on/off : Nickinizin infosunu ozel yapma komutu

  /nickserv set location sehir : Location(sehir) ekleme komutu

  /nickserv set language 3 : NickServ mesajlarini turkce almak komutu

  Hide

  /nickserv set hide email on/off : Nick infonuzda mail adresinin gorunmemesi komutu

  /nickserv set hide quit on/off : Nick infonuzda son quit mesajinin gorunmesi komutu

  Siz kulanıcılar için hazırlamış olduğumuz NickServer komutlarını bir araya getirdik. Umarım Sohbet Odalarında bu komutlar sayesinde eksik olan yanlarınızı tamamlar ve bilgili bir kulanıcı haline gelirsiniz. Bir başka komut dersimizde görüşmek dileği ile iyi eğlenceler dileriz.

  SohbetNeSesi.Com NickServer Komutlar Sonu

  Bu yazı 3654 kere okundu.
  Etiketler:
  Ns Komutları
  • Site Yorum

  Bir yorum bırak

  *

  HEMEN SOHBETE BAŞLA
  REKLAM
  ASTROLOJİ
  • Koç
  • Boğa
  • İkizler
  • Yengeç
  • Aslan
  • Başak
  • Terazi
  • Akrep
  • Yay
  • Oğlak
  • Kova
  • Balık
  KOÇ BURCU YORUMU
  BOĞA BURCU YORUMU
  İKİZLER BURCU YORUMU
  Bir taraftan olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizin yaratacağı heyecana kendinizi bırakabilirsiniz. Sabırlı ve sakin davranmayı başaranlar için keyifli bir gün. Dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Çeşitli seyahatler yapabilir, kendinizi yenilemek için gayret gösterebilirsiniz. Hareket halinde olanlar arkadaş olabilecekleri zeki ve donanımlı kişiler ile karşılaşabilirler.
  YENGEÇ BURCU YORUMU
  Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Farklı kültür ve felsefeye sahip olan kişilerle birlikte olabilirsiniz. Olaylara ve insanlara bakış açınız değişiyor. Ancak detaylara fazla takılı kalmayın ve ayrıntıların dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz yatırımları gözden geçirecek ve dikkatinizi kendinizin dışında gelişen olaylara yönelteceksiniz. Seyahatler ve çevre gezileri keyfinizi yerine getirecek. Bazı olaylar karşısında alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız.
  ASLAN BURCU YORUMU
  Bugün önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz halsizlik ve isteksizlik gün içinde dağılacak ve dikkatinizi önem verdiğiniz konulara odaklayacaksınız. Üstelik yaşlı kişiler, patron ve otoriteyi temsil eden kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız. Böylece sabırsızlığınız azalacak ve yakınlarınıza karşı anlayışlı davranacaksınız. Yapmanız gereken işler ve daha önce almış olduğunuz sorumluluklar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabırlı ve disiplinli davranacaksınız.
  BAŞAK BURCU YORUMU
  Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendi üzerinizde oluşturduğunuz disiplin çevrenizi etkileyecek. Özellikle büyükleriniz sizi takdir edecek. Bu arada kafanızın karışıklığı yüzünden sağlığınız kolay etkilenebilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olduğunuz için sağlık sorunları ile kolay başa çıkabilirsiniz. Sadece dikkatinizi odaklamanız biraz zor olabilir. Bu nedenle dikkat gerektiren işleri sonraya erteleyin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Eğlenceli ortamlar ve açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.
  TERAZİ BURCU YORUMU
  Hareketli bir gün geçirecek ve keşif gezileri yapacaksınız. Özellikle yatırıma yönelik yaptığınız araştırmalar ve çalışmalarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler ve her türlü zenginlikler dikkatinizi çekecek. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların bütün dikkati yatırıma yönelik olabilir. Aynı zamanda kendinizi yenilemek, evlenmek, çocuk sahibi olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Fakat saygı duyduğunuz kişilere karşı daha dikkatli davranın. Detaylar dikkatinizi dağıtabilir.
  AKREP BURCU YORUMU
  Bugün kendinizle meşgul olacaksınız. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve parasal sorunlarınız olabilir. Daha doğrusu parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcama yaparken bütçenizi fazla aşmamaya özen gösterin. Bu arada arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan borç alabilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Özellikle sevdiklerinize karşı biraz anlayışlı davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için sevdiğiniz içerleyebilir.
  YAY BURCU YORUMU
  Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve önem verdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Disiplinli ve ciddi tavırlarınız ile büyüklerinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğmuş olanlar, hiçbir zaman olmadıkları kadar sabırlı ve dirayetli olacaklar. Uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile ilgilenebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Katılacağınız davetlerde önemsediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir ve ilişkilerinizi pekiştirebilirsiniz. Bugün hareketli ve verimli bir gün geçireceksiniz.
  OĞLAK BURCU YORUMU
  Değiştirmek istediğiniz alışkanlıklarınızın sizi zorladığını düşünebilir ve yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Veya bunlar hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Daha önce sizde korku uyandıran konular artık aynı etkiyi yaratmayacak ve önemini kaybedecek. Bunun yerine daha başka şeyler önem kazanıyor. Bu arada hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkileri zorlamasanız iyi olacak. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Aslında çözümleyici ve dikkatli bir tutum içinde bulunacaksınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek.
  KOVA BURCU YORUMU
  BALIK BURCU YORUMU
  Facebookta bizi bulun